GogoAnime,AnimeSuge,9anime,9anime,Zoro Anime,Mangago,Manganato,Zoro Anime,WcoStream,

خرید خانه

انتخاب محله یکی از عومل مهم در زمینه خرید خانه می باشد.

از مهم‌ترین عوامل خرید خانه این است که ببینیم منزل مورد نظر اعم از آپارتمان یا خانه در چه محله‌ای و کجا قرار دارد. در ادامه به چند مورد مهم هنگام خرید خانه اشاره خواهیم کرد. که با توجه به این موارد می‌توان در یک انتخاب خوب و موثر باشند. به این صورت می‌توانید خانه‌ مدنظر خود را با آگاهی بیشتری انتخاب کنید؛ پس پیش از خرید خانه این متن را به خوبی بخوانید.

۱- کوچه: در هنگام خرید بهتر است به کوچه‌ای که ملک مورد نظر در آن قرار دارد دقت کنید. امکان دارد بعضی کوچه‌ها تنگ باشند،به همین خاطر عبور و مرور از آن سختر باشد. این موضوع در زمان اسباب کشی و نقل و انتقالات می تواند اهمیت زیادی پیدا کند. همچنین باید توجه داشت که برخی از کوچه ها بسیار پر رفت و آمد هستند. و اگر مطب یا رستوران و یا مدرسه ای در آن کوچه‌ باشد باید انتظار سر و صدای زیادی از آن کوچه را داشته باشید.

و یا با خودروهایی رو به رو شوید که جلو درب منزل شما پارک شده است و خروج از خانه را برای شما مشکل کند. در صورتی که شما مهمان‌دوست باشید، با انتخاب کوچه‌ی پر رفت و آمد، مهمان های شما با مشکل پارک روبه‌رو خواهند شد. بنابراین توجه به کوچه جزو مهمترین عوامل هنگام خرید خانه محسوب می‌شود.

۲- همسایه‌ها: همسایه‌ی خوب نقش قابل توجهی در آرامش شما دارد. حتی می توان گفت همسایه‌ی خوب از موثرترین عوامل خرید خانه است. و شما بایستی هنگام خرید ملک در این مورد تحقیق کنید. اینکه خانه مورد نظر در کدام محله قرار دارد کافی نیست. در این زمینه می‌توان به چند صورت عمل کرد.

به عنوان مثال می توان از همسایه‌ها در مورد آن محله پرس‌وجو کرد. به هر حال افرادی پیدا می‌شوند که حقیقت را بگویند. همچنین بازدید از ملک به تعداد دفعات زیاد و در زمان‌های مختلف هم می‌تواند در این زمینه تاثیرگذار باشد. و هر چه قدر شناخت شما از آنجا بیشتر باشد، انتخابی بهتر خواهید داشت. اگر ملک مورد نظر شما آپارتمانی باشد، هنگام خرید یا بازدید از ملک مورد نظر به تمیز بودن راهروها و سر و صدای موجود در ساختمان توجه کنید.

دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی: دسترسی به اتوبوس و مترو برای اشخاص زیادی بسیار مهم است.

بعضی موقع ها ممکن است کسانی که حتی خودروی شخصی دارند هم به دلایل مختلفی از جمله ترافیک و…، ترجیح بدهند که با وسایل حمل و نقل عمومی از جمله مترو و اتوبوس و یا حتی تاکسی رفت و آمد کنند. و این دسترسی می‌تواند یک امتیاز مهم به حساب آید. بنابراین هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با مشاورین ما اینجا کلیک کنید.

املاک وی آی پی
جهت ثبت نام و ارتباط با ما فرم زیر را پرکنید

املاک vip

این سایت برای فروش می باشد.

تماس بگیرید

09121235667

02188883650